Info  

  Päevik  

  Eksponaadid  

  Fotogalerii  

  Punane Raamat  

  Killavoor 2021  

  Muuseumikeskus  

  Facebook  

  detsember 2021  

  november 2021  

  oktoober 2021  

  Kõik pealkirjad  
  Otsi:  

PÄEVIK

120 aastat Järva-Jaani tuletõrjet


20. jaanuar 2019, umbes kell 16:59:18
2019. aasta tehnikaparaad leiab aset 27. juulil
Sissekanne: #5882

Anname teada selle aasta suurürituse teema, milleks on: 120 aastat tuletõrjet Järva-Jaanis. Selle raames tähistame mitmete ettevõtmistega meie priitahtlike pritsimeeste suurt juubelit, aga ka 20.aasta möödumist Järva-Jaani Tuletõrjemuuseumi avamisest. Killavoorgi on tuletõrjeteemaline: näitusele ja paraadile ootame 120 tuletõrjega seonduvat sõidukit. St, sõidukid peaksid olema valdavalt punast värvi. Kui sõiduki kohta osatakse jutustada seos tuletõrje või päästega, kui sõidukijuht ja/või kaasreisijad on riietatud tuletõrjujale/päästjale vastavasse riietusse, kaasas tuletõrjujale/päästjale iseloomulikud vahendid, siis sellinegi kooslus sobib.

Juubelipidustused kulmineeruvad killavooriga laupäeval, 27.juulil 2019. aastal, kus alevi keskväljakule ja sellele suubuvatele tänavatele üritame ära mahutada 120 tuletõrjega seonduvat (aga ka kummalist!) kulgurit. Toimub isendite näitus, paraad alevi tänavatel, sõidukite ja nende juhtide hindamine ning autasustamine, võistlused, meelelahutuslikud ettevõtmised ja kindlasti ka üllatus! Päeva lõpetab meeleolukas simman koos kõige sinna juurde kuuluvaga.

Täpsem ajakava on koostamisel, jälgige reklaami!

Hea vana(tuletõrje)tehnikasõber! Hakka juba praegu mõtlema ja ette valmistama sobilikku sõidukit killavooris osalemiseks. Kui omal ei juhtu olema, siis võta meiega julgelt ühendust ja vali endale välja varjupaiga kollektsioonist sobilik. Kui aga tead kedagi, kes võib-olla meie kodulehele ei satu, aga oleks asjahuviline, anna palun talle meie ettevõtmisest teada.

Igasugust täiendavat teavet saab:

*e-kiri: tuve@jjaani.ee (Tuve Kärner)
*tavakiri: 73301, Lai 7, Järva-Jaani, Järvamaa
*kõnetraat: 5149485

Infot hakkab jooksvalt lisanduma ka JJVV veebi ja Facebooki lehtedele!